Uued Wacker Neuson APS- ja BPS-seeria vibroplaadid

Suur valik vibroplaate optimaalse tihendustulemuse saavutamiseks.

Kuni asfalt on veel kuum, tuleb kiiresti tegutseda. Just nüüd vajate töökindlat vibroplaati, mis ei vea Teid alt. 

Selliste tööde jaoks oleme välja töötanud kaks uut edasiliikumisega vibroplaatide seeriat – elektriajamiga APS-seeria ja bensiinimootoriga BPS-seeria.

 

Elekter või bensiin? Veepaagiga või ilma? Teil on võimalik valida mõlemast seeriast täpselt Teile sobilik vibroplaat, millega saate läbi viia kvaliteetse tihendustöö.

Eriti asfaldi tihendamisel näitavad meie uued vibroplaadid oma täielikku võimsust: uusi plaate on asfaldil lihtne keerata ja juhtida ning tulemuseks on eriti sile ning  ühtlane pealispind.

 

Mõlemate seeriate plaadid tekitavad kätele väga väikest vibratsiooni, mis on vähem kui 5 m/s². Seetõttu on operaatoril võimalik kauem ja mugavamalt masinaga töötada.

 

APS-seeria vibroplaatide toiteallikaks on võimsad liitiumioonakud. Piisab vaid nupu vajutamisest ja vibroplaat juba käivitub ning seda ka madalate temperatuuride juures.

 

Veepaak ja paagikork on plaadi külge kindlalt ja tugevalt kinnitatud ning seetõttu ei saa need enam kaduma minna. Veega piserdamine on väga tõhus, mistõttu tuleb veepaaki täita harva.

Lihtsasti monteeritavate transportrataste abil saate vibroplaati kiiresti ja mugavalt ühest kohast teise transportida. Plasttalla abil saate tihendada tundlikke pealispindu nagu nt kõnniteekive.