Masinateenus OÜMasinateenus OÜ tegutseb Eesti ehitusturul alates 2007. aastast, omades meeskonnana ligi 30-aastast ehitusmasinate ja seadmete müügi, hoolduse ning remondi kogemust.

 

Ettevõte on tuntud Saksa / Austria kontserni Wacker Neuson SE Group ehitusmasinate ja seadmete maaletooja, omades nende müügi ja hoolduse tegemise õigust Eestis.

 

Täiendavalt kuuluvad Masinateenus OÜ poolt pakutavate masinate ja seadmete loetellu veel Tracto-Technik No-Dig (Tracto-Technik GmbH & Co. KG) suundpuurimismasinad jm kaevevabal meetodil põhinev spetsiaaltehnika, Optimas (Optimas Maschinenfabrik H. Kleinemas GmbH) kivipaigaldusmasinad ja seadmed, Putzmeister (Putzmeister Mörtelmaschinen GmbH) mobiilsed segupumbad, Hycon (Hycon A/S) hüdraulilised seadmed ja tööriistad, bema (bema GmbH Maschinenfabrik) tänavapuhastusharjad ja lumesahad, Hüdig (Hüdig GmbH & Co.KG) vaakumpumbad, E+S / Krings (thyssenkrupp Infrastructure GmbH) kraavitoestussüsteemid,  Favre (Ets Favre Sarl) suruõhutööriistad.

 

Lisaks eelpoolnimetatud masinate, seadmete ja tööriistade müügile, pakume ka nende varuosi ning tegeleme müügijärgse hoolduse ja garantiiaegse ning garantiijärgse teenindusega üle Eesti.