Teisaldatavad ehitusteeplaadid

 

E+S ehitusteeplaadid

Lihtne ja kiire paigaldus

Uute ehitusteeplaatide kasutamisega  avanevad ehitajale uued tehnilised ja majanduslikud võimalused.  Juurde- ja äraveoks pole enam tarvis spatsiaalseid masinaid.  Teeplaate on lihtne paigaldada, ilma et peaks selleks ette võtma mahukaid pinnase ettevalmistustöid. Tänu lihtsale konstruktsioonile ning spetsiaalsetele ühenduselementidele on paigalduskiirus suhteliselt kiire.

Lihtne montaaž

Ehitusteeplaat koosneb stabiilsetest pikisuunalistest nurkadest ja risti-jooksvatest  spetsiaalprofiilidest. 2, 34 m pikkuste ja 3,80 m laiuste plaatide monteerimine ehitusobjektil on väga lihtne: ekskavaator tõstab ehitusteeplaadid üksteise järel  tagurpidi sõitvast  transportmasinast maha. Seejärel ühendatakse plaadid üksteisega kettkinnituste abil.

Suur paindlikkus ehitusobjektil

Ehitusteeplaat  täidab kõrgeimad koormus-nõudmised. Plaate on lihtne transportida ja kiire paigaldada.  Tavapärase ehitustee rajamisel  kaasnevad  mulla koorimise ja ajutise hoiustamisega, geotekstiili paigaldamisega, killustiku kohale- ja äraveoga , pinnase tihendamisega ning eemaldatud mulla tagasi transpordiga suured kulutused.  Kõiki neid töid saab ehitusteeplaatide kasutamisega vältida. 

 

Tehnilised andmed

Pikkus: 2340 mm

Laius: 3800 mm

Kõrgus: 160 mm

Kaal: 869 mm

Pindala: 8,892 m2

Kandejõud: 12 t teljekoormus

 

Prospekt /eestikeelne/